Kontakt

Biuro Zarządu

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 48-200 Prudnik
77 406 72 73
biuro@merkury.opole.pl

Dział Przyjęć
77 406 72 64
+48 668 836 420
centrala@merkury.opole.pl

Główna Księgowa
Violetta Maksymiak
77 436 72 74
maksymiak@merkury.opole.pl

Księgowa
Magdalena Woźniak
77 406 72 61 wew 14
ksiegowosc@merkury.opole.pl

Informatyk
Michał Ilczyński
662 197 214
ilmic@merkury.opole.pl

 

PSB MRÓWKA Prudnik

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 48-200 Prudnik
77 406 72 78
660 484 584
market@merkury.opole.pl

Kierownik
Leszek Zakowicz
77 406 72 78
+48 572 342 686
leszek.z@merkury.opole.pl

Dyrektor ds. Sprzedaży detalicznej
Anna Bartyzel
77 436 72 66
662 197 224
bartyzel@merkury.opole.pl

 

Dział handlowy

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 48-200 Prudnik
77 406 72 65

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
Elżbieta Szulc
662 197 199
esposto@merkury.opole.pl

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
Magdalena Fraczek-Bury
600 210 995
fraczek@merkury.opole.pl

Specjalista ds. sprzedaży hurtowej
Angelika Kiernicka
572 342 823
kiernicka@merkury.opole.pl

Dyrektor Handlowy
Łukasz Olek
572 342 564
olek@merkury.opole.pl

 

Dział pokrycia dachowe i stal

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 48-200 Prudnik
77 406 72 71
668 836 072
stal@merkury.opole.pl

 

Dział pokrycia dachowe i stal

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 48-200 Prudnik
77 406 72 71
668 836 072
stal@merkury.opole.pl

 

Dział drzwi, podłogi

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 48-200 Prudnik

Dział drzwi, podłogi i okna
77 436 52 07
502 357 256
podlogi@merkury.opole.pl


Dział okna i bramy
606 939 671
halerz@merkury.opole.pl

 
 

DrewDom Opole

ul. Kępska 5, 46-020 Opole
77 458 18 41
Doradca ds. drewna
Adam Kopij
506 967 782 opole@drewdom.pl

 

PSB MRÓWKA GŁUCHOŁAZY

ul. Wyszyńskiego 9a, 48-340 Głuchołazy
77 439 21 84
606 940 160
gluchołazy@merkury.opole.pl

Kierownik
Wojciech Działoszyński
500 080 598 dzialoszynski@merkury.opole.pl

 

PSB MRÓWKA GŁOGÓWEK

ul.Dworcowa 35, 48-250 Głogówek
77 437 37 47
668 836 534
glogowek@merkury.opole.pl

Kierownik
Andrzej Marszałek
668 836 534 a.marszalek@merkury.opole.pl