Kontakty

Prezes zarządu

Artur Żurakowski
tel. 77 436 09 66

artur@merkury.opole.pl

Wiceprezes

Radosław Żurakowski
tel. 77 439 21 74
kom. +48662197220

redek@merkury.opole.pl

Asystentka prezesa

Natalia Derkacz - Znojek
tel. 77 436 09 66

biuro@merkury.opole.pl


 

Dyrektor d/s Mrówek

Anna Bartyzel
tel. 77 436 72 66

bartyzel@merkury.opole.pl
 

 


 

Dyrektor techniczny

Adam Żurakowski
tel: 77 406 72 70
kom: +48 604 241 932

adam@merkury.opole.pl

 

Dyrektor handlowy

Dariusz Drobnicki
tel. 77 406 72 78
kom. +48 606 838 987

drobnicki@merkury.opole.pl

 

 


 

Specjalista ds. marketingu

Ryszard Bałucki
tel. 77 406 72 66
kom. +48 668 836 420

rysiekbe@merkury.opole.pl

Informatyk

Michał Ilczyński
tel. 77 406 72 70
kom. +48 662 197 214

michal@merkury.opole.pl
 

 

Dyrektor handlowy

Dariusz Drobnicki
fax. 77 406 72 72
tel. 77 406 72 78
kom. +48606838987
drobnicki@merkury.opole.pl

 

Kierownik działu handlowego

Łukasz Olek
tel. 77 406 72 79
fax. 77 406 72 72
kom. +48662197211
olek@merkury.opole.pl

 

Magdalena Frączek-Bury
tel. 77 406 72 65
fax. 77 406 72 72
kom. +48 600 210 995
fraczek@merkury.opole.pl
Elżbieta Esposto
tel. 77 406 72 65
fax. 77 406 72 72
kom. +48662197199
esposto@merkury.opole.pl
Przemysła Kurpiel
tel. 77 406 72 79
fax. 77 406 72 72
kom. +48668836350
kurpiel@merkury.opole.pl

 

Dział stali i dachów

kom. 668 836 072

tel. 77 406 72 71

stal@merkury.opole.pl

 

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Violetta Maksymiak
tel. 77 406 72 74
kom. +48668822830

maksymiak@merkury.opole.pl 

 

 

 

Katarzyna Bartmanowicz
tel. 77 436 09 66 wew 36

bartmanowicz@merkury.opole.pl

Specjalista ds. rozliczeń finansowych i windykacji

Magdalena Woźniak
tel. 77 406 72 64
kom. +48662197212

wozniak@merkury.opole.pl

 

Kierownik marketu

Wojciech Działoszyński
tel. 77 439 21 84
kom. +48660686856

dzialoszynski@merkury.opole.p

Dział sprzedaży

MRÓWKA GLUCHOLAZY
tel. 77 439 21 84
kom. +48606940160
glucholazy@merkury.opole.pl

 

 

 

Dyrektor do spraw Mrówek

Anna Bartyzel
tel. 77 406 72 66
kom. +48662197224

bartyzel@merkury.opole.pl

Kierownik Marketu

Leszek Zakowicz
tel. 77 406 72 78
kom. +48660484584

 market@merkury.opole.pl

 

 

 

Zastępca kierownika marketu

Zbigniew Licznar
tel. 77 406 72 63

market@merkury.opole.pl

Aleksandra Nowicka
tel. 77 406 72 77

  market@merkury.opole.pl

 

Kierownik

Andrzej Marszałek
tel. 774373747
kom. +48668836534
glogowek@merkury.opole.pl

 

 

 

 

Kierownik oddziału

Ewa Buczek
fax. 77 456 97 82
tel. 77 456 97 82
kom. +48 600 971 616
buczek@merkury.opole.pl

Sprzedawca

Beata Pieniakowska
fax. 77 456 97 82
tel. 77 456 97 82

 

 

Sprzedawca

Katarzyna Uchmanowicz
tel. 77 456 97 82
fax. 77 456 97 82
kom. +48 572 248 137
k.uchmanowicz@merkury.opole.pl

Sprzedawca

Andrzej Dobrowolski
fax. 77 456 97 82
tel. 77 456 97 82
kom. +48 600 803 078
dobrowolski@merkury.opole.pl

 

Kierownik oddziału

Marzena Duszkiewicz
tel. 77 436 52 07
kom. +48502357256
podlogi@merkury.opole.pl

 

Okna i bramy garażowe:

Marcin Halerz
tel. 77 406 72 76
kom. +48606939671
 halerz@merkury.opole.pl

Strony